درباره ما

هایپرمارکت آنلاین شهرمارت

با توجه به گسترش زیر ساخت های اینترنت کشور و دسترسی روز افزون جامعه به اینترنت و فضای مجازی، کسب و کارهای سنتی به مرور جای خود را به نسخه‌های نوین تجارت، یعنی تجارت الکترونیک می‌دهند. این تغییر مدل کسب و کار به سرعت درحال پیشرفت است و تجارت سنتی به تدریج در حال منسوخ شدن می باشد.
ویترین ها و قفسه های عظیم و سردرگم کننده ی فروشگاه های بزرگ جای خود را به صفحات جذاب وب و اپلیکیشن هایی با قابلیت جستجوی آسان و دسترسی سریع و راحت به انواع کالاها را در فروشگاه های اینترنتی داده اند.
با اینکه این فروشگاه ها موفقیت های بزرگ و چشم گیری در این حوزه داشته اند اما همچنان جای خالی یک فروشگاه اینترنتی جهت تهیه کالاهای پر مصرف سوپر مارکتی و نیاز روزانه در بین آنها ملموس بود.
برای خرید کالاهای اساسی مجبوریم به فروشگاه های بزرگ شهرمان مراجعه کنیم که منجر به اتلاف وقت ارزشمندمان می شود. بنابراین عاقلانه تر این است که در منزل مانده و با فراغ بال بین اجناس مختلف جستجو و خرید کنیم.
هایپرمارکت آنلاین شهرمارت به عنوان پرمخاطب ترین هایپرمارکت آنلاین شهر شیراز می باشد که در سال ۱۳۹۵ تاسیس گردید.
شهرمارت همواره در تلاش است تا با پشتیبانی کامل، رضایت ۱۰۰ درصدی را برای مشتریان خود به ارمغان بیاورد . از این رو ارسال سفارش های بالای ۲۰.۰۰۰ تومان در مناطق ذکر شده در صفحه مناطق تحت پوشش کاملا رایگان می باشد .
شهرمارت یک هایپرمارکت همیشه با تخفیف می باشد که با تنوع کالای بالا ( بیش از ۵۵۰۰ قلم کالا) در دسته بندی های، مواد غذایی، آرایشی و بهداشتی ، نظافت و شستشوی منزل و فرهنگی بدنبال ایجاد فضای مناسب جهت انتخاب و خرید هوشمندانه کالا می باشد و سفارش ها را درب منزل و محل کار تحویل می دهد
نکته قابل توجه در خرید ازشهرمارت این است که بیش از ۹۰% از کالاهای عرضه شده در این فروشگاه توسط واحد بازرگانی شهرمارت و به صورت انبوه و بدون واسطه مستقیما از تولیدکنندگان تهیه و در انبارها و سرد خانه های کاملا بهداشتی نگهداری و ارسال می شوند. همین امر باعث شده تا شهرمارت بتواند تمام کالاهای خود را با بیشترین تخفیف ارائه دهد.

با سپاس

هایپرمارکت آنلاین شهرمارت